Pages Menu
Rss
Categories Menu

Posted by on Wrz 17, 2017 in Blog | 0 comments

Co przyspiesza opalanie w solarium?

Co przyspiesza opalanie w solarium?

Profesjonalnymi kosmetykami przeznaczonymi do użytku w solarium są przyspieszacze opalania. Z pewnością stali bywalcy solarium znają i często z nich korzystają. Jest to bowiem duże udogodnienie a jednocześnie skrócenie czasu sesji opalającej.

Na czym polega fenomen przyspieszaczy opalania?

Co takiego mają w składzie? Zadaniem przyśpieszacza opalania jest szybsze uzyskanie opalenizny w solarium. Profesjonalne kosmetyki zawierają w swoim składzie często tyrozynę, czyli składnik który ma udowodnione działanie przyspieszające opalanie. Tyrozyna działa podobnie jak soczewka, czyli skupia promieniowanie słoneczne umożliwiając tym samym szybsze oraz głębsze dotarcie w głąb skóry, gdzie uwalniana jest melanina odpowiedzialna za opaleniznę.

Składnikami przyspieszającymi opalanie są również m.in.:

  1. unipertan V 2002,
  2. miedź,
  3. glukonian miedzi.

Z tego typu kosmetyków korzystają przede wszystkim osoby które nie dysponują dużą ilością czasu, chcą skrócić czas oraz częstotliwość sesji opalających. Ponadto osoby którym zależy po prostu na szybszym efekcie uzyskania głębokiej opalenizny. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu opalania w solarium. Warto ją wcześniej odpowiednio przygotować stosując peeling oraz odpowiedniego rodzaju kosmetyki nawilżające. Takie zabiegi wykonuje się odpowiednio wcześniej, natomiast bezpośrednio przed samym opalaniem nakłada się na skórę przyspieszacze opalania. Z kolei tuż po opalaniu również warto dołączyć do swojej pielęgnacji profesjonalne kosmetyki,które nawilżą oraz odżywią skórę, która jednak zawsze jest choć w niewielkim stopniu wysuszona przez promieniowanie.

Decydując się na używanie kosmetyków przeznaczonych do solarium warto wybierać te profesjonalne na przykład Soleo. Przyspieszacze opalania Soleo można kupić na stronie https://sklep.soleo.pl/przyspieszacze-opalania-soleo-116.

Na podanej stronie kupić można między innymi:

  • brązujący przyśpieszacz z drobinkami złota
  • regenerujący przyśpieszacz opalania
  • przyśpieszacz opalania z bronzerem
  • jak również ten nawilżający,
  • przeciwzmarszczkowy.

Wybierać można również pomiędzy różnymi pojemnościami danych kosmetyków. Występują one w saszetkach po 15 ml, w tubach 200 ml, ale również mogło być w formie sprayu. Używanie tego rodzaju kosmetyków jest całkowicie bezpieczne. Pamiętajmy jednak że są to kosmetyki przeznaczone do użytku w solarium, a nie do tradycyjnego opalania na słońcu, gdyż opalając się na słońcu należy używać kremów z filtrem,natomiast podczas podczas opalania w solarium używa się kosmetyków o innym składzie i działaniu.

Jeśli oczekuje się więc szybkich i spektakularnych efektów w opalaniu to przyśpieszacze opalania są idealnym rozwiązaniem. Ich aplikacja jest niezwykle łatwa. Wystarczy przed sesją opalającą wsmarować dokładnie w ciało przyśpieszacz opalania. Dużym ułatwieniem są przyśpieszacze które występują w saszetkach po 15 mililitrów. Taka saszetka zmieści się w każdej torebce, gdyż jest lekka i zajmuje mało miejsca. Wystarcza na jednorazowe użycie. Papierek wystarczy potem wyrzucić do kosza. Warto zasięgnąć informacji na temat kosmetyków Soleo.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *