Pages Menu
Rss
Categories Menu

Posted by on Sie 28, 2017 in Blog | 0 comments

Jaki przyspieszacz opalania?

Jaki przyspieszacz opalania?

Dlaczego niektórzy ludzie szybko się opalają uzyskując piękny, głęboki, brązowy odcień opalenizny. Inni z kolei kiedy tylko wyjdą na słońce dostają oparzeń słonecznych, ich skóra staje się podrażniona, czerwona, ale w żadnym wypadku brązowa. Od czego to zależy?

W jaki sposób można przyśpieszyć uzyskać pięknej opalenizny. Czy każdy może się odpalić?

Każdy człowiek ma inną skórę. Za opalanie odpowiedzialna jest melanina. Substancja wydzielana przez komórki, zwane melanocytami. Kiedy do tychże komórek dotrze promieniowanie ultrafioletowe uwalniają one melaninę, która docierając do wierzchnich warstw naskórka uzyskuje brązowy kolor. W ten właśnie sposób skóra człowieka broni się przed promieniowaniem. Brązowy kolor jest więc skutkiem ubocznym, reakcją obronną skóry. Ta dodatkowo staje się grubsza, aby mieć lepszą ochronę. U jednych melanina znajdują się wyłącznie w głębokich warstwach skóry. Osoby te są z reguły bledsze, mają piegi oraz delikatną wrażliwą skórę. u innych zaś melaninę można znaleźć w zasadzie w każdej warstwie skóry. U tych osób z reguły łatwiej o uzyskanie pięknej opalenizny, częściej mają oni brązową, śniada cerę.

Latem jednak zarówno jedni i drudzy lubią się opalać. Jednym przychodzi to trudniej, innym łatwiej. Z pomocą przychodzi na przykład solarium. Lampy tam umieszczone imitują głównie promieniowanie UVA. To dzięki niemu w solarium tak szybko można uzyskać opaleniznę.

Czy jeszcze w jakiś sposób można przyśpieszyć uzyskanie opalenizny?

Oczywiście że tak. W solarium można kupić specjalne profesjonalne kosmetyki, tak zwane przyspieszacze opalania. Przyśpieszacz opalania jest kosmetykiem który ma za zadanie nie tylko przyśpieszyć uzyskanie opalenizny, ale również dodatkowo ją utrwalić. Szczególnie polecane są przyśpieszacze do opalania Soleo, które można kupić na stronie https://sklep.soleo.pl/przyspieszacze-opalania-soleo-116

Przyśpieszacz opalania Soleo zawiera w swoim składzie substancję tylko tyrozyną. Jest to składnik który działa jak soczewka. Pozwala przedostać się większej ilości promieniowania UVA do skóry. Ponadto oddziałuje na komórki melaniny w skórze, przyspieszając tym samym opalanie. Tyrozyna jest składnikiem, o udowodnionym działaniu przyspieszającym opalanie. Oprócz tego składnika przyśpieszacze zawierają również wiele innych cennych substancji. Są to między innymi antyoksydanty, składniki które regenerują oraz ujędrniają skórę, dbają o jej dobrą kondycję. Jeśli chce się dodatkowo chcę wzmocnić efekt opalenizny można zdecydować się na przyśpieszacz opalania z bronzerem. Soleo oferuje przyspieszacze opalania dedykowane do delikatnej skóry twarzy, jak również te, których można używać na twarz oraz całe ciało. Przyśpieszacze opalania Soleo występują w tubach 200 mililitrów, jak również w saszetkach po 15 mililitrów. Taką saszetkę można z łatwością wrzucić do torebki i użyć bezpośrednio przed wizytą w solarium, bez konieczności noszenia dużej tuby. Składnikami przyśpieszacza opalania są często alantoina, witamina E, masło Shea, Pantenol. Na podanej stronie kupić można również przyśpieszacz opalania do twarzy z aloesem. Kosmetyk ten ma działanie dodatkowo przeciwzmarszczkowe. Zawiera kolagen, ekstrakt zielonej herbaty czyli składniki, które dodatkowo ochronią skórę i będą ją pielęgnowały.

Na wyżej podanej stronie miłośnicy opalania w solarium z pewnością znajdą przyśpieszacz opalania, który będzie im odpowiadał w stu procentach.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *